[transitionslider id="1"]
Hakkımızda

Hakkımızda

Fen Bilimleri Loca, 2017 yılında kendi  alanında önemli tecrübelere sahip eğitimciler tarafından kurulmuş olup her sene ilk 100 ve 1000’e onlarca öğrenci yerleştirmeyi gelenekselleştirmiş bir eğitim kurumudur.

Loca, öğrencilerine sunduğu her hizmeti a’dan z’ye kusursuz, hakkıyla ve olması gereken şekilde tamamlamayı ilke edinmiş; her zaman öğrencinin yanında, samimiyet ile kaliteyi buluşturabilmiş, öğrencilerinin hayatındaki en önemli dönüm noktalarından birinde onlara kusursuz yol arkadaşlığını amaçlamış bir eğitim kurumudur.

Eğitimle ilgili “işini iyi yapmak” üzerine bir felsefe ile yola çıkan Loca, her geçen sene büyüyen, başarılarıyla ülkenin en seçkin üniversitelerine öğrenci kazandıran bir marka olma yolunda emin adımlarla ve tevazu ile ilerlemektedir. Aynı zamanda,  seçkin kadrosu, konforlu eğitim mekânları, doyurucu ders programları, özenle hazırlanmış yayınları, eğitim teknolojileri desteği, sürekli ve kesintisiz iletişimi ve en önemlisi her öğrenciye özel dokunuşuyla eğitim alanında fark oluşturabilmek adına gece-gündüz çalışmaya devam etmektedir.

BAŞAKŞEHİR’de başladığımız yolculuğumuza şimdi aynı heyecan ile  BAKIRKÖY şubemizde devam ediyoruz.